Допомога українцям з Норвегії — історія блогерки Тетяни Шевченко
Українська блогерка Тетяна Шевченко об'єднала сотні норвежців, щоб допомогти українцям. До повномасштабного вторгнення волонтерка працювала стюардесою, брала участь у змаганнях з фітнес-бікіні та вела сторінку в Instagram. Після 24 лютого разом із дітьми жінка виїхала до Норвегії. За кордоном українка почала активно збирати допомогу землякам, йдеться у матеріалі "Ранку Вдома".
Українська блогерка Тетяна Шевченко об'єднала сотні норвежців, щоб допомогти українцям у найскрутніші часи. До повномасштабного вторгнення Тетяна працювала стюардесою. Брала участь у змаганнях з фітнес-бікіні та вела сторінку в Instagram.
"Свою сторінку в Instagram я почала розвиватися, коли стала успішною фітнес-бікіні. Під час роботи, а працювала я стюардесою, у декреті. Тоді я займалась постійно і почала розказувати як худнути та побудувати класну фігуру. Зрештою, як все це поєднати у декреті", — розповідає волонтерка Тетяна Шевченко.
Коли Росія розпочала велику війну, жінка втратила роботу, покинула спорт і була змушена тікати світ за очі, аби врятувати дітей. 24 лютого 2022 року Тетяна разом з дітьми була в Дніпрі. Спершу родина поїхала на захід України до рідних. Згодом жінка виїхала з донькою та сином до Польщі, потім — до Норвегії.
"У Норвегії ми пережили табори біженців. Ми жили в мутаках два з половиною місяці. Потім нас забрала комуна. Я жила в будинку, який мені виділила Норвегія. Вони забезпечують біженців усім необхідним. там були гарні умови", — провадить блогерка.
Там жінка ходила на мітинги, висвітлювала життя біженців в Норвегії й ділилася своїм досвідом. Коли знайшла друзів, зрозуміла, що може робити більше. Почалося все зі встановлення маленьких боксів у магазинах та відділеннях пошти. До боксів були прикріплені листи з проханням про допомогу українцям.
У такий спосіб жінка почала збирати сітловідбивальні браслети, жилети, ліки, свічки та інші вкрай необхідні речі. Розмістила пост на своїй сторінці в Instagram і отримала величезну кількість прохань від підписників. Зрештою збирала допомогу по всьому місту, годинами пакували посилки й надсилала в Україну. Через деякий час про українку дізнались великі компанії та долучились до допомоги.
Також цікаво: Українські сирники у Нідерландах: експеримент переселенки з Краматорська зацікавив голландців