"Війна в мені, а я в ній": автор книги "Я працюю на цвинтарі" Павло Белянський поділився особистими травмами внаслідок війни

Павло Белянський. Фото: kanaldim.tv

Український письменник, автор бестселера "Я працюю на цвинтарі" та військовий із позивним "Паштет" Павло Белянський народився на Луганщині в сім'ї військовослужбовця. Колись хотів стати військовим, але цьому завадили проблеми із зором. Уранці 25 лютого 2022 року він прийшов до пункту збору тероборони Києва, а вже ввечері отримав автомат. Брав участь у боях на Київщині, Херсонщині, Харківщині. Нині служить у небойовому підрозділі. У програмі "Точка опори" на телеканалі "Дім" розповів про особисті зміни, що помітив під час повномасштабної війни.

Спить Павло Белянський останнім часом лише у навушниках. Це один із наслідків війни, які проявилися в його особистому житті. По допомогу до психологів письменник та військовий поки не звертався, але не виключає можливості, що невдовзі це доведеться зробити.  

"Гадаю, настане час. Ця війна з нами назавжди. Я не знаю, чи зможе хтось слухати пісні, в яких лунатиме звук повітряної тривоги. Ми всі так чи інакше перебуваємо в зоні бойових дій. Як би нам не хотілося вдавати, що є мирні міста…  Немає. Завжди кудись може прилетіти і вибухнути. Війна всюди. Війна в мені, а я в ній. Ця війна триває тисячоліттями. Вже стільки поколінь, і ще скільки вона буде. Треба це спокійно сприймати", — поділився думками Павло.

Повна версія інтерв'юПро роботу на цвинтарі, написання книг на фронті та хейт через російську мову: письменник і військовий Павло Белянський у "Точці опори"

Нагадаємо, Павло Белянський — письменник, сценарист, військовий із позивним "Паштет", автор бестселера "Я працюю на цвинтарі". За цією книгою зняли однойменний фільм, який отримав схвальні відгуки критиків та глядачів. 25 лютого 2022 року долучився до тероборони Київщини, а згодом вступив до лав Збройних сил України. Воював у гарячих точках на Херсонському напрямку та у Харківській області. Записи та нотатки з передової стали основою нової книги Павла Белянського, яка зараз готується до друку. Одружений, має доньку. 

Попередні випуски "Точки опори":

Медіа-партнери
Прямий ефір