"Це складно для двох людей з русифікованого оточення": співачка Світлана Тарабарова розповіла, коли перейшла на українську мову

Світлана Тарабарова. Скриншот: kanaldim.tv

У програмі "Точка опори" співачка і композиторка Світлана Тарабарова розповіла про те, що росла у русифікованому оточенні і частину життя розмовляла російською, як і її чоловік Олексій Бондар, який є також її директором. Зміни почалися, коли артистка почала виступати перед військовими у 2014 році та коли змінилося її оточення.

"Був кінець 2013 року, початок 2014-го. Свідомо вже відчувалось, що щось ти робив не так. Коли ми почали їздити на передову, співати в окопах, змінилося коло спілкування. Тоді я познайомилася з Соломією Вітвіцькою (українська телеведуча і журналістка, — ред.), яка стала хрещеною мамою мого сина, та з іншими більш свідомими людьми, які вплинули на мене і на вектор мого життя. Я зрозуміла, що маю зібратися", — розповіла вона.

Світлана Тарабарова відчувала, що скоро в неї будуть діти. Тож коли вони вже народилися, вона з чоловіком повністю перейшла на українську мову, хоч їм було і складно.

"Це складно для двох людей з русифікованого оточення. Я — з Херсона, чоловік — з Києва. Якщо виїхати за межі Херсона, в Херсонській області дуже часто зустрічається українська мова. Це просто русифіковане місто. Тому я максимально всіх лагідно українізую через музику, свій власний приклад, свою родину", — сказала виконавиця.

Повна версія інтерв'ю: Третя дитина, хейтери, підтримка ЗСУ з 2014 року і помилка Потапа: співачка Світлана Тарабарова — гостя "Точки опори"

Нагадаємо, Світлана Тарабарова — співачка, композиторка, авторка пісень та музична продюсерка. Народилася у Херсоні. З 2014  року засуджує російську агресію і їздить з благодійними концертами у військові частини, госпіталі та зони бойових дій. Нагороджена Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня. Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну батьки Світлани опинилися в окупованому Херсоні. Їх вдалося евакуювати з-під обстрілів лише після деокупації міста. Одружена з Олексієм Бондарем, який є її директором. Подружжя виховує трьох дітей. 

Попередні випуски "Точки опори":

Прямий ефір