Суд оштрафував прикордонників через минулорічні події на КПВВ

Після введення карантину через пандемію COVID-19 близько трьох місяців українські КПВВ були зачинені. Це рішення було ухвалено в стислі терміни, через що не всі люди встигли проїхати в бік Донецька й назад. Тоді й було зафіксовано випадки, коли чимало осіб просто застрягли в "сірій зоні" біля КПВВ, тому що їх не пропускали ані в бік Донецька/Луганська, ані назад. Цього року правозахисникам вдалося відстояти права деяких із таких людей.

Більше розповів журналіст Василь Панасюк у своєму блозі "А как там дома? Донбасс".

Прямий ефір