НЗФ на Донбасі проводять "збори резервістів". Причини

В ОРДЛО незаконні збройні формування вирішили провести "збори резервістів". З 17 до 22 травня місцевих жителів залучали до тренувань так званих "органів управління й сил цивільного захисту".

Більше розповів журналіст Василь Панасюк у своєму блозі "А как там дома? Донбасс".

Прямий ефір