Заробленим поділився з Україною: юний українець дебютував у нідерландському кіно

Кадр з комедії "Бешкетні канікули"

Юний український актор Максим Пойметьєв дебютував у різдвяній комедії нідерландського режисера "Бешкетні канікули". Стрічку вже показують у Швейцарії, де фільм став глядацьким хітом, обігнавши в прокаті голлівудські картини. В Україні стрічку можна побачити з 26 січня. Про сюжет, залаштунки та витрачену зарплатню розповів Максим Пойметьєв у "Ранку Вдома".

Ведучі — Ірина Хоменко та Костя Октябрський.

— Де ви зараз перебуваєте, Максиме?

— В Бельгії, місто Антверпен.

— Знімання у комедії "Бешкетні канікули" ваш дебют. Як ви потрапили на знімальний майданчик?

— Моя сестра знайшла в Instagram оголошення про кастинг на рекламу. Я пройшов цей кастинг і вже звідти потрапив на кастинг до фільму. Відбір проходив у три етапи. Спочатку це був кастинг в Антверпені, потім двічі були перегляди в Амстердамі. На фінальному огляді мою кандидатуру затвердили й так я потрапив на знімальний майданчик.

— Про що фільм?

Сюжет стрічки розгортається навколо 11-річної Ави, яка проводить свої зимові канікули в готелі серед Альп. Це місце ніби створене для пригод, але дівчинці не вдається розважитися через постійні обмеження батьків. Одного ранку здійснюється її бажання — дорослі зникають. Тепер діти можуть робити все, що забажають. Фільм знімали в горах, там багато гарних пейзажів. Все відбувається в історичному готелі у Швейцарських Альпах.

— Як ваші враження від знімального процесу?

— Мені запам'яталось найбільше, як довелося на лижах їхати з крутого спуску. Я взагалі вперше стояв на лижах і відразу потрапив в кадр. Загалом весь процес знімальний цікавий. Зрештою мені сподобалося те, що вийшло.

— Чи правда, що ти частину гонорару переказав на допомогу українцям?

— Річ у тому, що знімання фільму почалися задовго до війни в Україні. А коли почалася війна, то ми з сестрами та батьками вирішили збирати гроші українським волонтерам. До нас приєдналися приватні особи та учасники зйомок. Чим могли, тим допомагали.

Також цікаві гості "Ранку Вдома":

Прямий ефір