"Я завжди буду поряд. Буду подавать патрони, а ти вали": волонтер і радник головнокомандувача ЗСУ Юрій Тира зізнався, ким у своєму житті пишається найбільше

Юрій Тира. Фото: kanaldim.tv

Гостем 33-го випуску програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" став волонтер з позивним "Степанич" і радник Головнокомандуючого ЗСУ Валерія Залужного Юрій Тира. У розмові з Оленою Кравець він розповів про волонтерство зі своєю дочкою Дар'єю та поділився, якими рисами її характеру він захоплюється.

Олена Кравець зазначила, що команда Юрія Тири привезла військовим понад 1300 автівок, купу Starlink і ще безліч того, про що поки не можна говорити. Ведуча запитала, чим сам "Степанич" пишається найбільше.

"Моя донька. Подяк і нагород було багато з 2014 року. Але коли вже протягом шести років на подяках пишуть одне прізвище, але два імені — Дар'ї та Юрію, це для мене найважливіше. Мала зі мною зустрічала шість Нових років на фронті. З 15-ти [років]. Їй 21. Наші з тобою [доньки] десь поряд", — каже Юрій Тира.

Радник Головнокомандуючого ЗСУ зізнається, що переживає за свою дитину, коли вони їздять на схід. Але "Степанич" має правило — всіх, кого бере, повертає назад живими і здоровими. 

"Я знаю, що Даша не просто їздить, а сама сідає за кермо величезного пікапа і везе його по багнюці. Це людина, яка займається всіма документами", — додав співведучий Юрій Карагодін, якому також пощастило попрацювати з Дар'єю.

Юрій Тира каже, що найбільше його доньку визначає її характер і природна порядність. Він, як батько, хотів, щоб дівчина була впевненою в собі і робила добрі справи. 

"Треба давати дитині можливість і вірити в неї. Я їй казав і кажу: "Що б ти не робила, я в тебе вірю. Роби, а я завжди буду поряд. Буду подавать патрони, а ти вали". І вона це робить. У неї дуже гарно виходить. [...] Якщо вона права, а вона вже майже не помиляється, то буде стояти на своєму", — говорить він.

На запитання, що є у Дар'ї, чого немає у ньому, "Степанич" зізнався, що сам часом може заплакати, а от дівчина тримається.

"Мабуть, я можу заплакати, а вона тримається. Вона не безсердечна, у неї просто така реакція", — сказав він.

Повна версія інтерв'ю: Про відзнаку президента України, 1300 автівок та тонни новорічного салату для військових: волонтер і радник головнокомандувача ЗСУ Юрій Тира — гість "Тихого вечора з Оленою Кравець"

Гостями 33-го випуску програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" стали: стендап-комікеса Лєра Мандзюк та радник головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного Юрій Тира (Степанич). Музичний гість — рок-гурт O.Torvald.

Проєкт "Тихий вечір з Оленою Кравець" — це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі і події, яка дозволяє трішки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Проект завоював серця українців. "Тихий вечір з Оленою Кравець" (повні епізоди та окремі сюжети) разом вже отримав понад 48 млн переглядів* на диджитал-майданчиках каналу "Дім" (YouTube, Instagram, Facebook, TikTok).

*Дані станом на 04.12.2023

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Прямий ефір