"Я дуже стараюся, щоб як найшвидше закінчилась ця клята війна": про бажання українських дітей розповів Святий Миколай

Святий Миколай. Фото: kanaldom.tv

Цьогоріч всі діти просять миру, щоб швидше закінчилась війна. Про це розповів Святий Миколай, який завітав у гості до програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" телеканалу "Дом".

Святий Миколай виявився несподіваним чарівником — зараз він служить у Запорізькому добровольчому формуванні територіальної громади №4 "Азов". Але сьогодні він передусім чарівник, резиденція якого знаходиться на острові Хортиця, що на Запоріжжі.

"Хортиця розташована в козацькому краю. Ми довго вибирали місце, де повинен бути маєток Святого Миколая, і вирішили, що Хортиця — це саме те місце. Це місце сили. І саме там торік у нас була резиденція", — розповів чарівник.

Миколай також повідомив, як правильно писати листа до нього, та де він лишає подарунки для дітлахів.

"В моєму дитинстві Миколай завжди приносив подаруночки під подушку. Але якщо подарунок був великий — під ліжечко. Що стосується листів. Діти не просять, як раніше зверталися до казкового Діда Мороза, коли вони писали: "Подаруй мені". До Святого Миколая діточки пишуть звіт з добрих справ, які вони зробили продовж року, а потім висловлюють свої бажання. А Миколай вже дивиться — чи вистачає добрих справ на виконання цього бажання. Чемні діточки завжди отримують подаруночки від Миколая, а нечемні — різочки. Хоча я нікому ще різочки не давав, тому що мені трапляються виховані, слухняні діти", — сказав він.

Святий Миколай зачитав декілька дитячих листів зі свого сундука.

"Цьогоріч всі діти просять миру, щоб швидше закінчилась війна. І я дуже стараюся, щоб як найшвидше закінчилась ця клята війна. Щоб всі наші батьки, брати, сестри повернулися. Всі, хто захищає і дає нам змогу зараз сидіти, спілкуватись тут, повернулись додому живими та неушкодженими", — зазначив він.

Наприкінці Олена Кравець та її співведучий Юрій Карагодін взялися за чарівний посох Миколая та загадали бажання.

"Посох загорівся — бажання обов'язково здійсниться", — констатував Святий Миколай.

"Перемога буде", — додала Олена Кравець.

А Миколай передав українцям свої привітання з Новим роком:

"Любі українці, дарую вам щастя, здоров'я, наснагу, благополуччя у ваших родинах. І нехай Святий Миколай оберігає вас від біди. Вас і ваших ближніх. Дарує вам любов, віру у світле наше майбутнє, у нашу перемогу та у ваші світлі бажання. Хотілось би також віддячити, сказати велике, щире дякую всім тим, хто зараз захищає нас в окопах, завдяки кому у нас є можливість зараз з вами святкувати це свято, загадувати бажання, які неодмінно збудуться. Я впевнений, що ми переможемо. Все буде Україна! Єдина держава, соборна, суверенна — наша рідна Україна!"

Читайте також: "Щоб ракети не літали": наймолодший виконавець пісні "Ой, у лузі" Лео загадав своє новорічне бажання

"Тихий вечір з Оленою Кравець" — це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі й події, що дадуть змогу трішечки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Щосуботи в гості до Олени Кравець та її співведучого Юрія Карагодіна приходять знакові співрозмовники, щоби своїми історіями життя, оптимізмом та силою підтримати й підбадьорити глядачів.

У новорічному випуску "Тихого вечора з Оленою Кравець" — теплі побажання від наших воїнів, волонтерів, зірок, зворушливі музичні номери і знакові гості. До Олени Кравець завітали військовий скрипаль Мойсей Бондаренко, гурт KAZKA, Дмитро Шуров, MONATIK, театр-студія "Ґердан", боєць Олександр "Alex" Ляшук та його "котячий КПП", ZLATAOGNEVICH і OTOY, Василь Байдак, гурт Tvorchi, Wellboy і дивовижний хлопчина Леон, чиє виконання "Ой, у лузі червона калина" у квітні вразило всіх українців, а також спеціальний гість — Святий Миколай.

Прямий ефір