Жителька Ірпеня шиє особливий одяг для поранених бійців ЗСУ

Ольга Скиденець. Скриншот: kanaldom.tv

Жителька Ірпеня Ольга Скиденець понад пів року шиє спеціальний одяг на липучках для поранених військових. Зазвичай жінка перероблює готові речі, які надають волонтери, аби вони стали більш зручними. На одну футболку майстриня витрачає приблизно пів години. Також вона виготовляє спідню білизну та головні убори, повідомляють у "Ранку Вдома".

Останні шість місяців волонтерка Ольга Скиденець шиє спеціальний одяг для поранених військовослужбовців. Першими днями повномасштабної агресії жінка з родиною виїхала з Ірпеня на Захід України. Повернулася до рідного міста у травні, а від липня щодня працює за швейною машинкою.

"З настанням холодів стала потреба в шапках, балаклавах і в бафах. Мені допомагали донатами на матеріали. Я купувала фліс і шила для військових, а потім виник запит для пошиття футболок для поранених та білизни", — пригадала волонтерка Ольга Скиденець.

Часто майстриня переробляє готові речі на більш зручні для поранених захисників. Одяг надають волонтери з благодійного фонду "Україна Перезавантаження", або ж купують за донати небайдужих українців.

"Я люблю, коли за сто гривень виходить три футболки. Тобто собівартість такої футболки мала, оскільки я стараюся економно використовувати ресурс, працюю безплатно. Моє головне завдання — максимально знизити витрати, щоб ці гроші пішли на зброю. Нам потрібно дуже багато зброї", — розповіла волонтерка.

У швачки немає вихідних, адже жінка вірить — своєю сумлінною працею та зусиллями наближає перемогу.

Читайте також: Працюватиме до перемоги: бабуся з Ірпеня в’яже шкарпетки для ЗСУ

Прямий ефір