Віталій Кім записав "Заспокійливу мантру" про перемогу України — понад 600 000 переглядів

Віталій Кім. Ілюстрація: kanaldom.tv

Гість програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" на каналі "Дом" голова Миколаївської ОВА Віталій Кім на прохання ведучих Олени Кравець та Юрія Карагодіна записав для українців заспокійливе відео. Це своєрідна мантра, яка надихає, дає віру в перемогу та зображує наше майбутнє. 

"Україну знає весь світ. Кожен пишається тим, що він українець. У нас є більше часу, щоб займатися сім'єю, через те, що в нас змінилися пріоритети. Ми розуміємо, що для нас найголовніше. Щодня ми стаємо на один день ближче до перемоги. Наша перемога — це, безумовно, щастя. Це спокій. Це можливості планувати далі. Це возз'єднання наших сімей. Це спокійні, тихі ночі, хороший сон. Це впевненість у завтрашньому дні. Ну, так, я так уявляю собі перемогу", — розповів Віталій Кім.

"Мантра" вже отримала сотні тисяч переглядів на різних діджитал-майданчиках каналу "Дом". Лише за добу у TikTok каналу заспокійливе відео від Віталія Кіма переглянули понад 600 000 разів, а в коментарях глядачі залишили безліч теплих і зворушливих слів подяки та віри в перемогу України:

  • "Дякуємо вам за такі теплі слова, Віталій Кім дуже позитивна, сонячна людина. Бережи вас Господь 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Миру Україні 🙏🙏🙏";
  • "Наш позитивчик, всі чекаємо нашу Перемогу. Хай Бог оберігає.🥰🥰🥰"
  • "Позитивний, чемний, інтелігентний, відповідальний, мужній чоловік. Дякую за позитив";
  • "Дякую за теплі слова! Йдемо до ПЕРЕМОГИ! 🥰"
  • "Ви бальзам на душу. Ангела вам охоронця!!!"
  • "Такі приємні слова, слухаю і плачу. За це все, за мир, за Перемогу дякуємо нашим ЗСУ і низько вклоняємося. Вічна пам'ять загиблим";
  • "Як бальзам на душу. Дякую нашим Воїнам що бороните Україну. Божої опіки нашим захисникам. Перемоги нам, Україно!!!"
  • "Дуже гарні слова! Дякую!! Я хочу, щоб ми не загубили усю цю мудрість, що була надана нам під час війни, мудрість жити тут та зараз. Дуже хочеться щоб, з нами залишилась ця доброта, працьовитість та допомога ближньому, яких ми придбала такою жорстокою та болючою ціною…"

Повна версія інтерв'ю: Доброго тихого вечора, ми з України: Віталій Кім — гість шоу Олени Кравець

Нагадаємо, гостями нового випуску "Тихого вечора з Оленою Кравець" стали: голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, доброволець ЗСУ Ольга Бігарь (позивний "Відьма"), комік Марк КуцеваловВадим Кириленко з рубрикою "ГогольНаш". Музична гостя — Христина Соловій.

Як повідомлялось раніше, проєкт "Тихий вечір з Оленою Кравець" стартував на каналі "Дом" у грудні 2022 року. Це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі і події, яка дозволяє трішки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Проект завоював серця українців. Перші п’ять випусків (повні епізоди та окремі сюжети) разом вже отримали понад 12 мільйонів переглядів* на діджитал-майданчиках каналу "Дом".

*Прим. Дані станом на 05.02.2023. Під переглядами маються на увазі всі перегляди контенту під брендом "Тихий вечір з Оленою Кравець" на всіх діджитал-майданчиках каналу "Дом" (YouTube, Instagram, Facebook, ТіkТоk).

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Прямий ефір