Українські дзюдоїсти вибороли 4 медалі на турнірі Гран-прі в Австрії

Дільшот Халматов. Фото: facebook.com/UkraineJudoFederation

Українські дзюдоїсти здобули чотири нагороди (одне "срібло" та три "бронзи") на турнірі серії Гран-прі в австрійському Лінці. Україна була представлена у восьми вагових категоріях. На змагання вирушили 14 дзюдоїстів збірної. Детальніше про наші здобутки розповідається у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дім".

Дві українські спортсменки підійнялися на п'єдестал пошани у категорії до 78 кг. Найбільшим здобутком у Лінці відзначилася Юлія Курченко. Для українки ця срібна медаль стала другою на турнірах серії після "срібла" 2023 року в Загребі. Бронзову нагороду здобула її колега Єлизавета Литвиненко. Обох українок у двох сутичках поспіль здолала німкеня Анна-Монта Олек.

"Бронзу" серед українців також вибороли Дільшот Халматов та Богдан Ядов — у категоріях до 60 та 66 кг відповідно.

"Я перед цим хворів, тому було важко прийти до форми і себе налаштувати. Але медаль є, і це дуже добре. Зараз їдемо у Тбілісі на Грендслем. Розпочинаємо підготовку до чемпіонатів Європи та світу", — прокоментував бронзовий призер турніру Гран-прі з дзюдо в Австрії Дільшот Халматов.

Наступні відбіркові змагання до Олімпіади-2024 відбудуться у Світовому турі IJF 20-22 березня — четвертий Грендслем сезону прийматиме грузинський Тбілісі.