Українці завоювали "золото" і "срібло" на Чемпіонаті світу з боксу (ВІДЕО)

Юрий Захареев. Скриншот видео: kanaldom.tv

У польському Кельце завершився молодіжний Чемпіонат світу з боксу сьогодні, 23 квітня. "Золото" завоював українець Юрій Захарєєв. Він переміг у категорії до 69 кг, повідомляє "Дом".

Так, сьогодні за "золото" боролися чоловіки і серед них — троє українців. Юрій Захарєєв в фіналі переміг суперника з Росії. Він з перших секунд домінував на рингу і в його перемозі не було сумнівів. Юрій — вихованець одеської школи, вважався фаворитом турніру. Він дворазовий чемпіон Європи.

Попередній раз "золото" завойовував українець 8 років тому, в категорії 75 кг, Олександр Хижняк.

Ще два українські боксери Бозорбой Матякубов (в категорії до 64 кг) та Ілля Тогобицький (категорія 75 кг) не змогли виграти золоті медалі, але стали срібними призерами, віцечемпіонами світу.

Загалом на турнірі збірна України здобула 6 медалей: золото, три срібла і дві бронзи. Це на дві нагороди більше, ніж на попередній світовій першості.

Наступний молодіжний чемпіонат світу з боксу може відбутися в Україні 2022 року.