"У нас є баланс у сім'ї": Віталій Кім розповів про стосунки в родині

Виталий Ким. Фото: kanaldom.tv

Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім у гостях програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" на каналі "Дом"  розповів, хто головний у його родині, де легше керувати — вдома чи в адміністрації, і чим дивує його молодший син Руслан.

Віталій Кім та його дружина Юлія виховують трьох дітей. Молодшому синові Руслану скоро виповнюється шість. Олена Кравець зауважила, що в такому віці діти дуже цікаві, смішно все коментують і дивують дорослих. Ведуча поцікавилась у свого гостя, як часто  його дивує Руслан.

"Таких випадків безліч. Я пишаюся своєю родиною, своїм сином, своїми доньками. Він, Руслан, нетиповий. Мабуть, це через те, що у нього такі батьки. У школі, в іншому оточенні, він має активну позицію саме через нестандартне мислення. Це пояснити важко. Можна зрозуміти лише в побуті", — говорить Віталій Кім.

Олена Кравець запитала у свого гостя, хто головний у його родині, і де легше керувати — в сім'ї чи в обладміністрації. Віталій Кім без вагань відповів, що головний — він, далі — дружина, а потім — всі інші. 

"Хоча син уже претендує на місце другого. Він бореться з котом Марчиком, хто буде після мене", — пожартував він. 

Голова Миколаївської ОВА впевнений, що в сім'ї керувати легше, адже тут менше ризиків і є баланс. 

"Нам не треба щось доводити, тут немає чим управляти, бо це партнерські відносини, які вже є", — пояснив Віталій Кім.

Повна версія інтерв'ю: Доброго тихого вечора, ми з України: Віталій Кім — гість шоу Олени Кравець

Нагадаємо, гостями нового випуску "Тихого вечора з Оленою Кравець" стали: голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, доброволець ЗСУ Ольга Бігарь (позивний "Відьма"), комік Марк КуцеваловВадим Кириленко з рубрикою "ГогольНаш". Музична гостя — Христина Соловій.

Як повідомлялось раніше, проєкт "Тихий вечір з Оленою Кравець" стартував на каналі "Дом" у грудні 2022 року. Це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі і події, яка дозволяє трішки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Проект завоював серця українців. Перші п’ять випусків (повні епізоди та окремі сюжети) разом вже отримали понад 12 мільйонів переглядів* на діджитал-майданчиках каналу "Дом".

*Прим. Дані станом на 05.02.2023. Під переглядами маються на увазі всі перегляди контенту під брендом "Тихий вечір з Оленою Кравець" на всіх діджитал-майданчиках каналу "Дом" (YouTube, Instagram, Facebook, ТіkТоk).

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Прямий ефір