"Срібло" ЧЄ в індивідуальній гонці з біатлону здобула Меркушина

Українська біатлоністка Анастасія Меркушина успішно виступила на першому старті чемпіонату Європи, який 27 січня розпочався в містечку Душники-Здруй (Польща), та здобула срібну медаль.

Про це повідомляє канал "Дом" із посиланням на пресслужбу НОК.

В індивідуальній гонці спортсменка стала однією з чотирьох учасниць, яким вдалося пройти всі чотири вогневі рубежі без промахів.

Всього на 2,9 секунди Анастасія Меркушина поступилася переможниці змагань Моніці Хойніш-Старензі із Польщі. Третє місце виборола біатлоністка з РФ Лариса Кукліна.

Успішно виступили у першій гонці ЧЄ і інші українські спортсменки: Ірина Петренко (5-е місце), Катерина Бех (9-е), Віта Семеренко (11-е).

Загалом за першість змагалася 121 біатлоністка.

Нагадаємо, українська спортсменка Юлія Джима виборола "срібло" в індивідуальній гонці Кубка світу з біатлону.