РФ ігнорує питання допуску в ОРДЛО ядерних експертів, — Кравчук у ТКГ (ВІДЕО)

Фото: leonid-kravchuk.com.ua

Українська делегація в Тристоронній контактній групі (ТКГ) щодо Донбасу намагається домовитися, щоб на окуповані території пропустили місію Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ), але російська сторона ігнорує це питання.

Про це заявив Леонід Кравчук, повідомляє "Дом" із посиланням на пресслужбу української делегації в ТКГ.

Росіяни роблять неможливим ухвалення рішення, яке б пропустило на окуповані території Донбасу місію МАГАТЕ. Запит про доступ агентство направило ще в грудні 2020 року.

Зазначимо, Міжнародне агентство з атомної енергії виступає як міжнародний центр співпраці в ядерній галузі. Агентство веде роботу зі сприяння безпечного, надійного та мирного використання ядерних технологій.

Окрім того, українська делегація заявила, що РФ має відкрити КПВВ "Золоте" 24 лютого. Глава української делегації Леонід Кравчук заявив, що Україна готова надати автобуси для перевезення людей через лінію зіткнення, і візьме на себе всі витрати. Російська сторона свою відповідь на цю пропозицію не надала і уникала обговорень питань про виконання Мінських домовленостей.

Нагадаємо, раніше радник української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович заявив, що загострення на Донбасі продовжиться. Більш активні дії з боку незаконних збройних формувань можуть початися навесні або ближче до літа.

Читайте також: "Дорожню карту" щодо Донбасу розробляють в ТКГ (ВІДЕО)

Прямий ефір