Після кількох місяців мовчання — рідні отримали листа від політв'язня Приходька (ВІДЕО)

Олег Приходько. Фото: Telegram

Рідні засудженого в Російській Федерації кримчанина, проукраїнського активіста Олега Приходька отримали від нього листа після кількох місяців мовчання. Про це журналістам "Крим.Реалії" розповіла його донька Наталія Швецова, інформує "Дом".

Вона також зазначила, що, зважаючи на все, листи сім'ї засудженому не доходять.

"Прислав листа. Мабуть, там дуже жорсткий контроль, тому в листі нічого немає про його стан здоров'я. Пише, що вдячний усім, хто його підтримує. Судячи з того, що пише, він досі не отримав ще наших листів, бо знову питає те, що ми йому писали у минулих листах", — розповіла Швецова.

Також Федеральна служба виконання покарань у Росії дозволила рідним відвідати політв'язня.

Нагадаємо, що Південний окружний військовий суд у Ростові-на-Дону (РФ) визнав Олега Приходька винним у зберіганні вибухівки та підготовці до теракту у березні цього року. Його засудили до 5 років позбавлення волі у колонії суворого режиму з першим роком у в'язниці.

Читайте також: Фільм "Поверніть мого тата!": про проблему політв'язнів у Криму розповіли через історії їхніх дітей (ВІДЕО)

Як повідомлялося раніше, засудженого у РФ кримчанина Олега Приходька етапували до в'язниці для особливо небезпечних злочинців — "Владимирський централ". З'ясувати його місцеперебування після двох місяців пошуків вдалося його адвокату.

Прямий ефір