Перші медалі на Паралімпіаді-2020 завоювали українці

Паралимпиада-2020. Иллюстративное фото: obozrevatel.com

Паралімпійська збірна України сьогодні, 25 серпня, виграла дві медалі на Іграх-2020 у Токіо. Дебютну нагороду для української команди отримала 38-річна фехтувальниця Євгенія Бреус, інформує "Дом" із з посиланням на "Суспільне".

Спортсменка змагалася на шаблі в фехтуванні на візках, у класифікації А. У півфіналі вона не змогла втримати перевагу над Ніно Тібілашвілі з Грузії — 12:15. У боротьбі за бронзову медаль суперницею українки була Єва Андреа Гаймасі з Угорщини. Євгенія Бреус перемогла в поєдинку з рахунком 15:10.

Другу медаль — срібну — Україні приніс 31-річний плавець Антон Коль. Спортсмен змагався від України у класі S1. Його головними опонентами були ізраїльтянин Іяд Шалабі та італієць Франческо Беттелла. Антон Коль почав заплив третім, проте згодом наростив швидкість. На фініші українець майже зачепився за "золото", однак програв ізраїльтянину Шалабі менше ніж 0,3 секунди.

Зазначимо, що Україна вже точно гарантувала собі ще одну медаль — у фехтуванні. В чоловічій шаблі у півфіналі зустрінуться Андрій Демчук та Артем Манько — один з них вийде до фіналу.