Заснування BBC і перший комікс у світі: 18 жовтня в історії

У цей день, 18 жовтня 1896 року, з'явився перший в світі комікс "Жовтий малюк", який створив американський художник Річард Аутколт. Про це йдеться в програмі "Утро Дома".

Історії стали дуже популярними, за коміксами знято безліч фільмів, серед яких — "Маска", "Люди Х" та інші.

Цього дня 1922 року заснували одну з провідних телерадіокорпорацій у світі — ВВС, яка здійснює теле-, радіо та інтернет-мовлення 40 мовами. Міжнародна аудиторія — близько 500 млн осіб.

61-й день народження 18 жовтня відзначає зірка бойовиків Жан-Клод Ван Дам. В юності він займався різними бойовими мистецтвами. Однак вже у 22 роки завершив спортивну кар'єру та вирушив до США, щоби стати актором. Світову славу Ван Даму приніс фільм "Кривавий спорт". За свою акторську кар'єру він знявся в цілому у понад 50 фільмах.

18 жовтня 1955 був введений в експлуатацію перший агрегат Каховської ГЕС. А вже через рік — останній. Безперебійне будівництво ГЕС тривало 5 років. Задіяні були 12 тис. фахівців.

Сьогодні — Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Дату затвердив Європарламент 2007 року. Ця проблема торкнулася майже всіх країн: не тільки Європи, але й світу. З 1991 року жертвами торгівлі людьми стали близько 260 тис. українців.

Читайте також: День народження групи Metallica та День білої тростини: 15 жовтня в історії

Прямий ефір