Молодіжний ЧС з боксу: як українська фіналістка готується до вирішального бою (ВІДЕО)

Кристина Лакийчук с тренером. Фото: kanaldom.tv

На молодіжному Чемпіонаті світу з боксу в Польщі сьогодні, 22 квітня, відбудуться фінальні поєдинки. Першими за перемогу боротимуться жінки, повідомляє телеканал "Дом".

Напередодні відбулася церемонія зважування. Українська фіналістка змагань Христина Лакійчук у категорії до 54 кг успішно пройшла цю процедуру і подивилася в очі суперниці. Спортсменка впевнена, що їй вдасться завоювати перемогу.

"Я хочу вже в бій. Швидше вийти на ринг, показати красу боксу, щоб мені підняли руку, забрати "золоту" медаль, встати на п'єдестал і вирушити додому", — зазначила Христина.

На перемогу розраховує також тренер представниці України.

"Звичайно ж наявний мандраж, нерви, хвилювання. Але одночасно я впевнений у своїй спортсменці. Я знаю, що це буде "золото", і сьогодні гратиме гімн України", — наголосив особистий тренер Христини Лакійчук Віктор Цехмейстер.

Поєдинок Христини Лакійчук з Нігиною Уктамовою з Узбекистану запланований на 17:30 за київським часом. Фінал Чемпіонату світу з боксу AIBA-2021 можна буде подивитися у прямому ефірі телеканалу "Дом".