Мобільний "Ощадбанк" повернувся на прифронтову Донеччину — у чому унікальність відділення на колесах (ВІДЕО)

Мобільний офіс "Ощадбанку". Фото: v-variant.com.ua

Мобільні відділення "Ощадбанку" відновили роботу на Донеччині сьогодні, 11 січня. Вони обслуговують мешканців 50 населених пунктів вздовж лінії зіткнення. За день співробітники мобільного відділення надають послуги 200 клієнтам, інформує "Дом".

Одна з точок маршруту банківського відділення на колесах — село Бахмутка. До 2014 року тут мешкали близько 3 тис. осіб. Залишилось не більше тисячі. Бахмутка розташована лише за 5 км від лінії дотику. Тут уже 7 років немає громадського транспорту, щотижня їздить соціальний автобус. Перебої з інтернетом та електроенергією трапляються щодня. У селі немає відділення пошти та банку. Отримати банківські послуги мешканці Бахмутки можуть лише тоді, коли до них приїжджає мобільне відділення.

"Добре, що приїхала, ми прийшли, щоб отримати пенсію. Ми ж не знаємо, яка погода завтра. А то у нас автобуси не ходили, машини не ходили, ми ніхто не виїжджав нікуди", — каже мешканка Бахмутки Валентина Іллєнко.

Мобільне відділення "Ощадбанку", яке обслуговує населені пункти вздовж лінії дотику, нічим не відрізняється від стаціонарного. Тут можна сплатити за комунальні послуги, відкрити депозит, оформити платіжні картки. При цьому воно є унікальним, оскільки підлаштовується під потреби жителів прифронтових територій.

"Це унікальне відділення, ми знаємо, що насамперед функції цього відділення — забезпечення потреб мешканців, які проживають на прифронтових територіях. Ми формуємо його графік на тиждень, звичайно, він може коригуватися. Намагаємось його формувати відповідно до потреб населення", — розповіла начальниця філії Донецького обласного управління "Ощадбанку" Світлана Івенко.

Таке саме мобільне відділення є і в Луганській області. Проте зараз автомобіль перебуває на ремонті та відновить свою роботу на початку наступного тижня. Курсують мобільні відділення за раніше узгодженим з військово-цивільною адміністрацією маршруту та графіком.

Читайте також: Підсумки 11 січня: "НАТО-плюс", мобільний "Ощадбанк" на Донбасі та виставка, присвячена "Щедрику" (ВІДЕО)

Прямий ефір