Міністр оборони США відвідає Україну — мета візиту

Ллойд Дж. Остін. Фото: liga.net

Міністр оборони США Ллойд Остін у рамках офіційного візиту до Європи відвідає Україну. Про це повідомляє пресслужба Департаменту США з оборони, інформує "Дом".

"Міністр оборони Ллойд Дж. Остін відправляється у поїздку у ці вихідні, щоб відвідати Грузію, Україну і Румунію і взяти участь в засіданні міністрів оборони НАТО у Бельгії", — йдеться у повідомленні.

В Україні глава Пентагону планує зустріч з президентом Володимиром Зеленським та міністром оборони Андрієм Тараном. Мета візиту — підтвердити незмінну підтримку США суверенітету і територіальної цілісності України.

"Візит також послужить можливістю обговорити прогрес України у реалізації реформ оборонної промисловості, необхідних для просування її євроатлантичних прагнень, а також регіонального співробітництва між чорноморськими союзниками та партнерами", — зазначила пресслужба Пентагону.

Читайте також: Кораблі, військові бази та досвід реінтеграції: інтерв'ю з послом України у Великій Британії Вадимом Пристайком

Нагадаємо, 31 серпня під час свого першого візиту до США президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром оборони Сполучених Штатів Ллойдом Остіном. Країни підписали Угоду про стратегічні засади оборонного партнерства.

У ході візиту українська делегація представила у Вашингтоні План трансформації України, суттєва частина якого стосується оборонного сектора. З метою детального обговорення Плану був анонсований офіційний приїзд до Києва делегації США на чолі з міністром оборони.

Читайте також: На 277 мільярдів: з чого складається План трансформації України

Прямий ефір