Ми маємо дати українцям засоби для самозахисту, — Джонсон (ВІДЕО)

Борис Джонсон. Скриншот видео: kanaldom.tv

Наслідки повномасштабного вторгнення РФ в Україну відчуваються у всьому світі. Правильно продовжувати йти курсом НАТО, який протистоїть незаконному та варварському нападу російського президента Володимира Путіна на Україну. Про це сьогодні, 30 червня, під час свого виступу на саміті країн-членів Альянсу повідомив прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон, інформує "Дом".

Він розповів, що після удару російською ракетою по торговому центру в Кременчуці побачив опитування, в якому більшість українців виступили проти здавання України ворогові.

"89% українців за жодних обставин не розглядали б угоду: земля в обмін на мир", — зазначив Борис Джонсон.

Він вважає, що НАТО має відстоювати право людини на самозахист.

"Це те, що ми робимо, це те, що роблять усі в Альянсі. І ми хочемо дати їм засоби для відсічі росіянам, для вигнання росіян з території, яку вони окупували", — зазначив прем'єр-міністр Великої Британії.

За його словами, президент України Володимир Зеленський сам має вирішувати, коли проводити переговори з президентом РФ Володимиром Путіним. А поки що необхідно посилити військову підтримку України.

"Ми бачили, на що здатна Україна, як вона відтіснила росіян від Києва, Харкова та острова Зміїний. Ми переконані, що кордони Європи не можна змінити силою. Ми повинні дати українцям засоби для самозахисту. І останні кілька днів практично всі, хто сидів за столом, погодилися дати більше, щоб допомогти", — заявив Борис Джонсон.

Він додав, що наслідки війни в Україні відчуваються у всьому світі: в Африці, в Північній Америці, в Азії — немає країни, яку зараз би не торкнулися ціни на енергоносії, що зростають, нестача продовольства та добрив.

Читайте також: Ми настільки зміцнимо Україну зброєю рівня НАТО, що ніякого нападу не буде можливим, — Джонсон (ВІДЕО)

Прямий ефір