"Луганську область вони не пройдуть": анонсовані дати захоплення регіону прокоментував Гайдай (ВІДЕО)

Сергій Гайдай. Скріншот відео: kanaldom.tv

Луганська область — це фортеця, яка сковує значні сили ворога. Пройти її до 26 червня, як планували загарбники, вони не зможуть. Щобільше, противник взагалі перестав називати будь-які дати. Про це сьогодні, 22 червня, заявив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай у прямому ефірі марафону "FreeДІМ" на телеканалі UA.

"Я не зовсім розумію, звідки у них взялася дата — 26 червня, тому що дат було дуже багато. Ми пам'ятаємо: і Київ за три-чотири дні, і у нас парад перемоги провести 9 травня, потім — 10 червня, потім — 12 червня... Багато дат було різних. 24-го, буквально через 2 дні, буде рівно 4 місяці з моменту повномасштабного вторгнення Росії в Україну. І я можу впевнено сказати, що Луганську область вони не пройдуть. На сьогоднішній день Луганська область їм як кістка у горлі. Це такий форпост, така фортеця, яка сковує на собі величезну кількість російських військ", — зазначив Гайдай.

Він наголосив, що окрім військових втрат Росія зазнає на Луганщині й політичних.

"У політичному плані росіяни не можуть виконати те, що вони озвучували давним-давно: вивести так звану "ЛНР" на адміністративні кордони Луганської області. І це теж величезний мінус для них і фактор, який деморалізує. Тому 26 число — це дата нереальна, не зможуть вони пройти до 26 числа Луганську область", — повторив голова Луганської ОВА.

Читайте також: Росіяни наближаються до Лисичанська, — Гайдай (ФОТО)

Прямий ефір