Четверте "золото" Паралімпіади завоював український плавець Крипак

Максим Крипак. Фото: iSport.ua

Сьогодні, 2 вересня, четверту золоту медаль на Паралімпіаді-2020 у Токіо завоював український плавець Максим Крипак, інформує "Дом".

Він переміг у запливі на 100 м на спині та встановив новий світовий рекорд, подолавши дистанцію із результатом 57,19 секунди.

Загалом українська збірна у 9-й день змагань здобула три золоті нагороди, одну срібну та одну бронзову.

Дві нагороди найвищого ґатунку вибороли легкоатлети: Владислав Загребельний в стрибках у довжину з рекордом Європи та Марія Помазан у штовханні ядра. Вікторія Мерешко завоювала "срібло" в запливі на 400 метрів вільним стилем. Це вже її п'ята медаль на Іграх в Токіо. Олексій Денисюк став бронзовим призером у змішаних змаганнях зі стрільби з пневматичного пістолета.

Наразі у скарбничці збірної України 80 медалей Паралімпійських ігор, зокрема — 20 золотих, і четверте місце у загальному заліку.

Паралімпіада у Токіо триватиме до 5 вересня.

Нагадаємо, 1 вересня Максим Крипак також виборов "золото".