"Вода Донбасу". Скільки заборгували підприємству в ОРДО

В окремих районах Донецької області населення заборгувало комунальному підприємству "Вода Донбасу" понад 1 млн рублів. Найбільш гостро ця проблема стоїть у Горлівці й Дебальцевому. З кожним роком відсоток оплачених послуг тільки зменшується.

Більше розповів журналіст Василь Панасюк у своєму блозі "А как там дома? Донбасс".

Прямий ефір