23 медалі з 29 можливих: юніорська збірна України з боксу повернулася з ЧЄ (ФОТО, ВІДЕО)

Юниорская сборная Украины по боксу. Фото: kanaldom.tv

23 медалі з 29 можливих вибороли боксери юніорської збірної України на чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат 13-14 років, який завершився в Сараєво (Боснія і Герцеговина). У змаганнях взяли участь спортсмени з 25 країн. Команда України посіла друге загальнокомандне місце, інформує "Дом".

7 золотих, 9 срібних і 9 бронзових медалей — призовий фонд збірної України.

Увечері 21 серпня юні чемпіони та призери повернулися на батьківщину. В аеропорту "Бориспіль" їх зустрічали представники Федерації боксу України, журналісти, друзі та рідні.

13-річну Кіру Макогоненко називають "Ломаченком у спідниці". А після розгромної перемоги в фіналі над росіянкою юна харків'янка повторила на рингу фірмовий гопак Олександра Усика. Мрія Кіри — стати триразовою олімпійською чемпіонкою.

"Це тільки початок і мені дуже сподобалося. Це — моє життя, я ще раз у цьому переконуюся. Це було дуже круто. Після бою вирішила зробити український гопак, щоб усі побачили, що таке наші танці", — поділилася Кіра.

Анастасія Таран крім "золота" привезла з чемпіонату Європи ще й титул найкращої спортсменки турніру.

Анастасія Таран. Фото: kanaldom.tv

Чемпіонами також стали Уляна Безфамільна, Юлія Ступакова, Іван Безуглий, Васиф Керімов і Артем Міхальов.

"Ми бачимо в цих дітях майбутніх олімпійських чемпіонів. Сьогодні вже засвітилися зірки, а через 3-4 роки побачимо, як вони будуть розвиватися і як вони будуть нести прапор України по всьому світу", — прокоментував президент Федерації боксу України Володимир Продивус.

Чемпіонат у Боснії став найуспішним для української юнацької команди за всю історію участі в континентальних першостях.