Зросла кількість українських дітей, вбитих Кремлем: дані оприлюднив Офіс генпрокурора України

Евакуація. Фото: Facebook

Щонайменше 1 078 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації. За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 362 дитини загинули та понад 716 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Про це сьогодні, 19 серпня, повідомив Офіс генерального прокурора України, інформує "Дом".

Повідомляється, що у середу, 17 серпня, внаслідок влучання ворожого снаряду в житловий будинок у місті Харкові загинув 13-річний хлопчик, а ще двоє дітей віком 12 та 13 років отримали поранення.

Загалом найбільше дітей від початку повномасштабного вторгнення РФ постраждало у Донецькій області — 376, Харківській — 202, Київській — 116, Чернігівській — 68, Луганській — 61, Миколаївській — 60, Херсонській — 55, Запорізькій — 40.

Заразом в Офісі генпрокурора зазначили, що ці цифри не остаточні, позаяк триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Також повідомляється, що через бомбардування та обстріли збройними силами РФ пошкоджено 2 328 закладів освіти, із них 289 зруйновано повністю.

Інфографіка: Офіс генпрокурора/telegram

Читайте також: Харків зазнав найбільших втрат з початку війни: у місті оголошено жалобу на 19 серпня

Прямий ефір