Завершальний етап відбору на Олімпіаду: українські шаблістки здобули "бронзу" Кубка світу у Бельгії

Збірна України з фехтування на шаблях. Фото: facebook.com/fie.org

Жіноча збірна України з фехтування на шаблях завоювала "бронзу" командного турніру на Кубку світу у бельгійському місті Сінт-Ніклас, з посиланням на Національну федерацію фехтування України інформує "Дім".

Українська команда у складі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Юлії Бакастової та Олени Кравацької в 1/8 фіналу перемогли команду Польщі, у чвертьфіналі здолали суперниць зі США, а у напруженому півфінальному поєдинку поступилися лідеркам світового рейтингу француженкам. У матчі за бронзові нагороди наші шаблістки здолали фехтувальниць Республіки Корея.

Кубок світу в Бельгії був завершальним для командного відбору на Олімпійські ігри-2024. Українки достроково гарантували собі ліцензію на попередньому етапі змагань в Афінах.