Вибухи у Криму зруйнували міф про надійний захист окупованого півострова, — Чубаров

Вибухи в Криму. Фото: radiosvoboda.org

Вибухи у тимчасово окупованому Криму зруйнували міф про виключну надійність ППО півострова. Про це сьогодні, 20 серпня, в ефірі марафону FREEДОМ на телеканалі UA заявив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

"З цими прильотами, вибухами, що відбуваються в Криму з 9 серпня, зруйновано міф про безпеку Криму для "русского мира", для росіян, про що постійно намагається говорити їхній президент [Путін]. Зруйновано міф про виняткову надійність протиповітряної оборони півострова", — сказав Чубаров.

Він зазначив, що багато громадян Росії, які після 2014 року населили окупований півострів, вірили в ці міфи та гадали, що вони користуватимуться захопленим майном ще довгі роки.

"Тепер ці міфи розвіяно. І ситуація для них посилюватиметься. У нас жодних сумнівів щодо цього немає", — наголосив Чубаров.

Адже якщо після перших прильотів 9 серпня люди спочатку не розуміли, що відбувається, то з кожним днем очевидці викладають у соцмережі вже безліч відео вибухів у різних частинах півострова. І росіяни поспіхом залишають Крим, про що свідчать і багатокілометрові черги до Кримського (Керченського) мосту.

Читайте також: "Де бомбосховища?", "БПЛА збили 5 разів?" - Реакції кримчан на вибухи на окупованому півострові (ВІДЕО)

Прямий ефір