Ранкова йога: як до здорового способу життя залучають молодь Маріуполя

Занятие йогой. Фото из архива УАЛ Мариуполь

У Маріуполі Донецької області працює осередок Української академії лідерства (УАЛ Маріуполь). Одним із напрямків його роботи є здоровий спосіб життя. Про це повідомляється на сторінці проєкту USAID "Економічна підтримка східної України" у Facebook, за сприяння якого створений та працює осередок УАЛ, інформує "Дом".

Так, зазвичай ранок студента Академії починається з пробіжки або різноманітних спортивних вправ.

Також для студентів Академії викладає йогу тренер Тімур Шевчук. Він — маріупольський інструктор Української федерації йоги, Міжнародної школи йоги та Йоги без кордонів, викладач та практик.

"Йога навчає змінюватися, дає можливість спробувати нове, пізнати своє тіло та психіку, пропонує гармонійні моделі спілкування з навколишнім світом, прищеплює здатність отримувати задоволення від життя", — каже Тімур Шевчук.

Нещодавно спільно з тренером Тімуром Шевчуком було проведено відкрите тренування з йоги для маріупольської молоді "Магія ранку". До ранкового заняття долучилися студенти УАЛ та інших навчальних закладів міста.

"Цей день був для мене новим ковтком повітря в моєму щоденному житті. Дуже сподобалися різні пози для сидіння — асани. Це щось нове для мене", — поділилася учасниця тренування Анастасія.

За інформацією проєкту USAID, учасники долучилися до спільноти енергійних людей Маріуполя, які діляться порадами, мотивують одне одного та ведуть здоровий спосіб життя. Для цього створили телеграм-канал "Магія ранку", де кожен може поділитися своїми успіхами чи іншою інформацією, запропонувати новий захід або запросити однодумців на тематичну подію.

"Долучення маріупольської молоді до ранкової йоги разом зі студентами Академії поширює культуру здорового способу життя в Маріуполі та допомагає учасникам дізнатися про нові способи підтримки свого фізичного та емоційного стану", — йдеться в повідомленні.

УАЛ Маріуполь планує проводити такі заходи в майбутньому та запрошує долучатися до них маріупольців.

Читайте також: Екодобрива з водоростей Азовського моря виготовляє студентка з Маріуполя

Як повідомлялося раніше, проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" добре відомий на Донбасі. Він допомагає місцевим жителям, які постраждали від конфлікту, одержати необхідні знання для відкриття свого бізнесу, підприємствам — поліпшити свою діяльність, вийти на нові ринки й розвиватися завдяки стійким бізнес-моделями. За якими напрямами можна отримати підтримку і як стати учасником проєкту — читайте за посиланням.

Прямий ефір