"У жовтні зв'язок втратився": Лавіка розповіла про пошуки зниклого на війні дядька
![](https://kanaldim.tv/wp-content/uploads/2024/04/lavika-820x474.jpg)
Восени 2023 року зник дядько співачки та психологині Лавіки. Чоловік пішов добровольцем захищати Україну, проте за пів року зв'язок із ним зник. Про те, як проходять пошуки родича, Лавіка розповіла у програмі "Точка опори" на телеканалі "Дім".
"Зник у жовтні. Він сам пішов воювати. У мене всі пішли добровольцями. Дядько одразу поїхав у гарячі точки. Ми тримали зв'язок і збирали певні речі, коли комусь там було щось потрібно. У жовтні зв'язок втратився. Він зниклий безвісти. Все. Ми знаємо тільки останню точку, де він перебував, і його фото з тієї місцевості. Переглядаючи закриті чати, роздивляючись фото полонених, даючи дозвіл на розшук людини, ми шукаємо її, звісно. І ми віримо", — поділилася Лавіка.
Ще до початку співочої кар'єри Лавіка здобула освіту психолога в Київському національному університеті імені Т. Г. Шевченка. Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну зосередилася саме на цій діяльності. Працює кризовим терапевтом з цивільними та військовими.
Лавіка (справжнє ім'я Любов Миколаївна Юнак) — українська співачка, кризова психологиня та арттерапевтка, кандидат психологічних наук. З 2008 року робила кар'єру попспівачки. Сингли Лавіки потрапляли в рейтинги найбільших радіостанцій України. У 2016 році брала участь у півфіналі національного відбору пісенного конкурсу "Євробачення-2016", коли перемогу здобула Джамала. Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну Лавіка зосередилася на іншій своїй професії — психотерапії. Нині працює з цивільними та військовими, займається волонтерською діяльністю.
Більше новин із "Точки опори":
- Військові не бачать в мені спеціаліста, і я їх розумію, — співачка та психологиня Лавіка
- Доводилося вмикати лише професійні навички і вимикати себе як людину, — Лавіка про роботу психологом на початку війни
- "Будівля стоїть на пагорбі, ми відчуваємо кожен струс": директорка "Українського дому" Ольга Вієру розповіла про пошкодження споруди
- Я проти того, щоб створювати нове, руйнуючи старе, — директорка "Українського дому" Ольга Вієру
- Буває період, коли більше пишеться українською, а буває — коли російською, — Юрій Рибчинський