"У жовтні зв'язок втратився": Лавіка розповіла про пошуки зниклого на війні дядька
Восени 2023 року зник дядько співачки та психологині Лавіки. Чоловік пішов добровольцем захищати Україну, проте за пів року зв'язок із ним зник. Про те, як проходять пошуки родича, Лавіка розповіла у програмі "Точка опори" на телеканалі "Дім".
"Зник у жовтні. Він сам пішов воювати. У мене всі пішли добровольцями. Дядько одразу поїхав у гарячі точки. Ми тримали зв'язок і збирали певні речі, коли комусь там було щось потрібно. У жовтні зв'язок втратився. Він зниклий безвісти. Все. Ми знаємо тільки останню точку, де він перебував, і його фото з тієї місцевості. Переглядаючи закриті чати, роздивляючись фото полонених, даючи дозвіл на розшук людини, ми шукаємо її, звісно. І ми віримо", — поділилася Лавіка.
Ще до початку співочої кар'єри Лавіка здобула освіту психолога в Київському національному університеті імені Т. Г. Шевченка. Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну зосередилася саме на цій діяльності. Працює кризовим терапевтом з цивільними та військовими.
Лавіка (справжнє ім'я Любов Миколаївна Юнак) — українська співачка, кризова психологиня та арттерапевтка, кандидат психологічних наук. З 2008 року робила кар'єру попспівачки. Сингли Лавіки потрапляли в рейтинги найбільших радіостанцій України. У 2016 році брала участь у півфіналі національного відбору пісенного конкурсу "Євробачення-2016", коли перемогу здобула Джамала. Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну Лавіка зосередилася на іншій своїй професії — психотерапії. Нині працює з цивільними та військовими, займається волонтерською діяльністю.
Більше новин із "Точки опори":
- Військові не бачать в мені спеціаліста, і я їх розумію, — співачка та психологиня Лавіка
- Доводилося вмикати лише професійні навички і вимикати себе як людину, — Лавіка про роботу психологом на початку війни
- "Будівля стоїть на пагорбі, ми відчуваємо кожен струс": директорка "Українського дому" Ольга Вієру розповіла про пошкодження споруди
- Я проти того, щоб створювати нове, руйнуючи старе, — директорка "Українського дому" Ольга Вієру
- Буває період, коли більше пишеться українською, а буває — коли російською, — Юрій Рибчинський