Смаколики від "Пана Вареника": як волонтер на кріслі колісному годує військових на фронті

Євген Компанець. Скриншот: kanaldim.tv

Євген Компанець із Черкас прикутий до крісла колісного. Втім, це не заважає йому та його родині допомагати військовим. 44-річний чоловік готує смачну їжу для захисників. Найчастіше страви відправляють воїнам В Донецьку область. Подробиці про волонтерську діяльність сім'ї дізнавайтеся у "Ранку Вдома".

Сало з часником, борщові набори і тисячі вареників, пиріжків і млинців приготувала родина волонтерів з Черкас від початку повномасштабної війни для українських воїнів.

"Ми робимо для хлопців вітамінне озброєння. Потім додаємо український енергетик — сало. Взагалі робили все: котлети, курку, борщові заправки, квашену капусту, манники та чебуреки, квашені огірки", — зізнався волонтер Євген Компанець.

44-річний Євген Компанець 13 років тому через жахливий нещасний випадок опинився у кріслі колісному.

"Травма виробнича. Падіння з висоти. З необережності. В день травми мене "швидка" забрала у відділення нейрохірургії Черкаську міську лікарню. Там я познайомився зі своєю дружиною", — пригадав чоловік.

Євген залишився прикутим до крісла на все життя. Але знайшов кохання. Тетяна тоді працювала в лікарні медсестрою. Жінка не відходила від тяжко хворого Євгена, аж поки не зрозуміла, що закохалася. Чоловік став батьком двох дітей від попереднього шлюбу Тетяни та влаштувався на роботу логістом, де мав змогу працювати віддалено.

Коли Росія розпочала повномасштабну війну, то робота зупинилася. Родина Компанець вирішила залишитися вдома та бути корисними тут.

"В квітні наша дочка познайомилася з волонтерками, які допомагали людям похилого віку, маломобільним верствам населення. Жінки готували обіди та розвозили по місту Черкаси", — додав Євген Компанець.

До волонтерок долучилася й Тетяна. Згодом у Євгена виникла ідея готувати усією родиною вдома, адже він теж хотів бути корисним у найскладніші для країни часи. Діяльність родина розпочала на святе, тому першими стали 400 пасок, які роздали людям та відправили хлопцям на фронт.

Далі почали виготовляти вареники з різними начинками, що вже стали фірмовою та улюбленою стравою воїнів. Потім почали пекти млинці, пиріжки, виготовляти борщові заправки, намазки з сала та багато інших смаколиків. Продуктами допомагають люди, донатять на картку. Родина Компанець готує у будні, а вихідними відправляють все на фронт через знайомих волонтерів та воїнів.

Читайте також: Дрони з Глобино: волонтери виготовляють два види безпілотників для ЗСУ

Прямий ефір