"Щоб ракети не літали": наймолодший виконавець пісні "Ой, у лузі" Лео загадав своє новорічне бажання

Лео с папой и Елена Кравец. Фото: kanaldom.tv

Одним із музичних символів цього року став гімн Січових стрільців "Ой, у лузі червона калина". Пісню співали всі: артисти, військові, волонтери... Але одним з найбільш емоційних її виконавців був 3-ричний Леон з Ірпеня. Лео з батьком Олександром Буша стали гостями шоу "Тихий вечір з Оленою Кравець" телеканалу "Дом".

В інтерв'ю Олені Кравець Лео розповів, що співає різні пісні, а найулюбленіша — "Гілля калин" гурту "Океан Ельзи".

Лео, як і всі діти, любить свято Святого Миколая, у цьому році чарівник йому приніс іграшки та цукерки.

"Спочатку вантажівку, яка стріляє ракетами, та автокран з "Лего", — уточнив хлопчисько.

Але Лео сумує, що ніколи не бачив Святого Миколая.

"Я тільки у рекламі бачив, як він по вікнах лізе вночі", — сказав він.

Олена Кравець підготувала для хлопчика сюрприз — і у студію ввійшов справжній Святий Миколай.

Чарівник приніс листи з проханнями від малят, серед них був і лист від Лео.

"У ньому Лео пише мені, що він чемний, слухняний, він любить тваринок, підгодовує їх, допомагає батькам, вчиться читати та просить конструктор "Лего", — зачитав Святий Миколай.

І дістав зі свого мішка з подарунками набір "Лего" — тепер у Лео є ще й поліцейська машина.

Але це не всі подарунки. Миколай дістав лист від брата Леона — Елвіна, у якому хлопчик просив гелікоптер на управлінні. Чарівник виконав бажання й Елвіна.

Всім відомо, що посох Святого Миколая — чарівний, якщо за нього потриматися, то бажання, обов'язково здійсниться. Лео взявся за посох і загадав: "Щоб ракети не літали". Після цього посох засвітився, а це означає, що бажання маленького українця обов'язково здійсниться.

"Ти таке гарне бажання загадав, і воно здійсниться. Я хочу, щоб твоє [внутрішнє] світло зберігалося якомога довше. Я хочу, щоб здійснювалися всі твої бажання. Будь ласка, співай для нас, нам дуже подобається тебе слухати. А татові скажи, хай запише альбом", — звернулася до Лео Олена Кравець.

Одна з любимих пісень Лео — "Щедрик", яку він у студії "Тихого вечора" заспівав разом з легендарною Ніною Матвієнко.

Читайте також: "Пішла покаялась, і батюшка дуже сміявся": як Ніна Матвієнко називає москалів та як співає сучасних пісень

"Тихий вечір з Оленою Кравець" — це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі й події, що дадуть змогу трішечки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Щосуботи в гості до Олени Кравець та її співведучого Юрія Карагодіна приходять знакові співрозмовники, щоби своїми історіями життя, оптимізмом та силою підтримати й підбадьорити глядачів.

У новорічному випуску "Тихого вечора з Оленою Кравець" — теплі побажання від наших воїнів, волонтерів, зірок, зворушливі музичні номери і знакові гості. До Олени Кравець завітали військовий скрипаль Мойсей Бондаренко, гурт KAZKA, Дмитро Шуров, MONATIK, театр-студія "Ґердан", боєць Олександр "Alex" Ляшук та його "котячий КПП", ZLATA OGNEVICH і OTOY, Василь Байдак, гурт Tvorchi, Wellboy і дивовижний хлопчина Леон, чиє виконання "Ой, у лузі червона калина" у квітні вразило всіх українців, а також спеціальний гість — Святий Миколай.

Прямий ефір