Збірна України завершила виступи на Паралімпіаді — підсумки та зустріч спортсменів у "Борисполі" (ФОТО)

Украинская паралимпийская сборная. Фото: kanaldom.tv

Збірна України завершила свої виступи на Паралімпійських іграх у Токіо. Сьогодні, 5 вересня, основна частина паралімпійців повернулася зі змагань, інформує кореспондент телеканалу "Дом".

В аеропорту "Бориспіль" спортсменів зустрічали рідні, друзі, журналісти, міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

Українську паралімпійську збірну зустріли в аеропорту "Бориспіль". Фото: kanaldom.tv

Паралімпіада-2020 тривала з 24 серпня до 5 вересня. Всього за 12 днів Ігор спортсмени з 86 різних країн розіграли 539 комплектів нагород, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Збірна України брала участь у 15 видах спорту й у 10 з них виграла 24 золоті, 47 срібних і 37 бронзових медалей.

Українська паралімпійська збірна в аеропорту "Бориспіль". Фото: kanaldom.tv

Найбільшу кількість медалей українцям вдалося отримати в категорії плавання — 43 нагороди: 14 золотих, 18 срібних і 11 бронзових. На другому місці легка атлетика — 24 нагороди: 6 золотих, 15 срібних і 3 бронзові.

Лідерами за кількістю завойованих медалей стали плавці — Максим Кріпак здобув перемогу в "особистому медальному заліку" та отримав 7 нагород. Також шість медалей в Андрія Трусова, 5 — у Єлизавети Мерешко, 3 — у Дениса Остапченко.

У Токіо-2020 Україна встановила рекорд за кількістю срібних медалей та повторила результат Пекіна та Афін за кількістю золотих нагород.