Позитивний імідж та протидія РФ — пріоритети зовнішньої політики України назвав Кулеба

Дмитро Кулеба. Фото: kanaldom.tv

Сьогодні, 14 грудня, у Києві глава МЗС України Дмитро Кулеба взяв участь у заході "Дипломатія 2022: пріоритети Стратегії зовнішньополітичної діяльності", в межах якого назвав основні пріоритети зовнішньої політики України. Про це повідомляє "Дом".

Дмитро Кулеба сказав, що одним із шести напрямків стратегії є "продовження курсу на повноправне членство в ЄС та НАТО". Під час презентації глава МЗС зазначив — США залишаються одним із основних партнерів для України у питанні врегулювання ситуації на Донбасі.

"Я не сумніваюся, що якість та кількість контактів між адміністрацією США та українською владою, зокрема між президентом Зеленським та президентом Байденом, продовжиться, буде регулярною. І нічого адміністрація США за нашою спиною з Путіним вирішувати не буде. Це політична гарантія безпеки, яка прозвучала на всіх рівнях — від Байдена до держсекретаря США. Якщо буде наступний раунд Байдена та Путіна, то буде наступний раунд Байдена та Зеленського", — заявив він.

Як повідомлялося, також міністр сказав, що залучення Сполучених Штатів Америки до врегулювання конфлікту на Донбасі не означає переформатування Нормандського формату. Він залишиться таким як зараз, а одночасно формується новий трек.

Прямий ефір