Популярність у TikTok, хейт, написання книжки та прем'єра пісні: інтерв'ю зі співачкою Гелею Зозулею
Молода співачка Геля Зозуля дуже швидко підкорила соціальні мережі. Популярність прийшла до артистки з релізом треку "КоляГаля". Іронічна пісня про подружні стосунки стала справжнім хітом в TikTok, а кліп, знятий в мальовничих декораціях українського села, зібрав мільйони переглядів. Про творчість під час війни, хейт, пісню для тата, написання книги та продюсування Геля Зозуля розповіла у "Ранку Вдома". Також у студії співачка виконала нову пісню "Сьомий елемент".
Ведучі — Лілія Ребрик та Костя Октябрський.
— Що змінилося в вашому житті з лютого 2022 року?
— Моє життя кардинально змінилося з лютого, тому що я закінчила університети й тільки мало починатися життя, а починається війна. Ще й після коронавірусу. очікування були інакшими, але таке життя. Ми маємо до цього пристосовуватися, тож я з позитивом іду вперед. Творчість змінилася також. Я почала писати громадянську лірику, пісні патріотичні на воєнну тематику, тужливі пісні. Коли я була в Німеччині, я писала пісні про те, як тяжко жити за кордоном. Коли повернулася додому, то я розцвіла.
— Ви зараз пишете мотиваційну книгу. Розкажіть про це.
— Так, це мотиваційна книжка, але вона більш художня. Кажуть, що я в музиці новий жанр створила, то й в літературі спробую. Творчість не має ярликів. Якщо ти твориш, ти можеш свій власний жанр створити. Чому ні? Тож книга буде цікавою. Є герой, в якого в житті складаються різні ситуації, але знаходить вихід навіть з найскладніших. Я пишу цю книгу шість місяців, коли вже допишу то розкажу більше.
— Що вас мотивує писати книгу?
— Мотивують мене абсолютно різні речі, але на цей проєкт мене надихнула книга Олі Цибульської. Це сталося після презентації. Раніше я про це лише мріяла, тепер реалізую це.
Загалом мене мотивує музика. Це якийсь особливий спосіб психотерапії. Ще допомагає правильне харчування та хороші фільми.
— Ви ще й продюсерка, чи не так?
— Зараз поки я продюсую себе, але мій тато хоче випустити пісню, яку я йому подарувала на день народження. Я йому написала пісню, зробила демку, тато записав пісню на студії. Тож незабаром буде ще його прем'єра. Він готовий, бачить мій приклад і розуміє, що це не страшно. Ми там знімали TikTok на фрагменти пісні, відео "залетіли", аудиторії сподобалося. Це допомогло тату, він перестав соромиться. Бо спочатку він хотів записати цю пісню для себе та демонструвати вузькому колу слухачів. Це літня пісня, до речі. Плануємо до літа її випустити.
— Як ви ставитеся до хейту, негативних коментарів у соцмережах?
— Кожна думка цінна. Якщо це конструктивна критика, то я за, якщо це відкритий хейт чи погрози, то я проти. Батько так само нормально це сприймає. У будь-якому випадку він справиться, бо це він навчив мене справлятися з негативом, хейтом. Будь-яка популярність — це завжди хейт. До цього треба бути готовим. До речі, у всіх моїх відео роботах ви можете побачити тата.
— Поговорімо про прем'єру вашої пісні "Сьомий елемент". Про що ця пісня?
— Сьогодні прем'єра. Вона має особливий сенс. Потрібно від початку слухати і до кінця, щоб його зрозуміти. До речі, це відсилання до гри "Сьомий елемент". Це віртуальна гра, де керують персонажем, який шукає цей сьомий елемент. У пісні є слова про те, що знайде сьомий елемент лиш той, хто не шукає. Тобто той знайде сенс життя, хто буде насолоджуватися процесом.
Також цікаві гості "Ранку Вдома":
- Агресія, залежність та ігротерапія: психологиня пояснила, чи потрібно батькам обмежувати дитячі ігри
- Історії про людей та психіатрію: розмова з авторкою книги "Нікого немає в лісі. Історії про людей, будівлі і психіатрію" Христиною Шалак
- Благодійний проєкт фонду "Зграя" конвертує книги у допомогу ЗСУ: інтерв'ю з волонтеркою громадської організації
- Залежність психічного стану від фізичного: тренерка Аніта Луценко пояснила, як це працює
- "Кіно — це потужна зброя": інтерв'ю з автором книги про історію українського кіно, колишнім програмним директором Одеського кінофестивалю