Нові українські перемоги, аварії та романтика — як пройшов дев'ятий день Паралімпіади у Токіо (ВІДЕО)

Предложение руки и сердца на Паралимпиаде в Токио. Фото: sport.nv.ua

Дев'ять медалей у дев'ятий день Паралімпіади завоювала збірна України у Токіо. З них 3 золоті, 4 срібні та 2 бронзові. У скарбничці збірної України вже 84 нагороди й четверте місце у загальномедальному заліку, повідомляє "Дом".

Своє четверте "золото" у Токіо завоював плавець Максим Кріпак. Дистанцію 100 м на спині 26-річний харків'янин проплив з новим світовим рекордом — 57,19 сек. Це дев'ята золота паралімпійська медаль у кар'єрі спортсмена.

З новим рекордом Європи став паралімпійським чемпіоном у стрибках у довжину Владислав Загребельний. У переможній спробі він показав результат 6,59 м.

Марія Помазан здобула "золото" у штовханні ядра, випередивши найближчу суперницю на 3,09 м.

Дощова погода стала причиною кількох аварій під час змагань з шосейних перегонів на Паралімпійських іграх. Китаєць Чен Цзянь Синь зумів утриматися у сідлі після падіння двох суперників та виграв кваліфікацію у чоловічих перегонах. Після подібної ситуації у жіночих перегонах перемогла Яна Маджунке із Німеччини.

Несподівана пропозиція руки й серця отримала на Паралімпіаді слабозора легкоатлетка із Кабо-Верде Кеуль Семеду. Відразу на фініші забігу на 200 м її супроводжувальний гід Мануель да Вейга попросив дівчину стати його дружиною. На радість усім учасникам забігу Кеуль погодилася.

Паралімпіада у Токіо триватиме до 5 вересня.