Київ — Перемишль: "Укрзалізниця" призначає нічний поїзд

Поезд. Фото:

Щодня, починаючи з 11 червня, між Києвом та Перемишлем курсуватиме нічний поїзд. Про це сьогодні, 27 травня, повідомили в "Укрзалізниці", інформує "Дом".

Поїзд вирушатиме з Києва о 19:48 та прибуватиме до Перемишля наступного дня о 07:21. У зворотному напрямку поїзд почне курсувати з 12 червня, вирушатиме о 18:39 та прибуватиме до Києва о 09:21.

"Пасажири зазначеного рейсу матимуть зручну пересадку на поїзди, які курсують до інших міст Польщі та Австрії", — зазначили в "Укрзалізниці".

У Перемишлі можна буде пересісти на поїзд Інтерсіті № 105 Перемишль — Відень — Грац, а також на рейс Інтерсіті № 3804 Перемишль — Щецин, який курсує, зокрема, через міста Краків, Катовіце, Вроцлав, Зелена Гура, Щецин.

У зворотному напрямку можна також скористатися поїздами, що курсують Польщею та Австрією, для пересадки на поїзд № 54/53 Перемишль — Київ.

В "Укрзалізниці" нагадали, що з 1 червня змінюються правила видачі безкоштовних квитків українцям для поїздок Польщею.

"З першого дня літа пасажири з України матимуть можливість безкоштовного проїзду лише на маршрутах з та до таких міст: Хелм, Дорогуськ, Люблін, Грубешів, Перемишль, Загуж, Ярослав та Жешув. Інші правила безкоштовного користування залізницею Польщі для українців залишаються незмінними", — зазначили залізничники.

Читайте також: Виїзд до Польщі на час війни — особливості отримання пенсії роз'яснили юристи

Прямий ефір