Кораблі ВМС РФ увійшли в Чорне море — про що попереджають експерти (ВІДЕО)

Иллюстративное фото. Скриншот видео: kanaldom.tv

15 кораблів Військово-морських сил Росії увійшли в Чорне море. Їх переправили з Каспію. Експерти не виключають, що це лише прикриття для наступу на Україну, яке готується з моря, повідомляє "Дом".

Так, у складі флотилії — десантні й артилерійські катери, а також судна забезпечення. За офіційною версією Кремля, така концентрація військ відбувається нібито через майбутні військові навчання.

Командувач аеромобільних військ України (1998-2005 рр.) Іван Якубець прокоментував цю ситуацію.

"Якщо ми думаємо, що дуже важко перейти від морських навчань до морської десантної операції на територію України, то ми помиляємося. Це час буквально декількох годин. Наприклад, Сполучені Штати Америки можуть дати досить сильну розвідувальну інформацію, яка дозволить заздалегідь розкрити готовність до нападу і висадці десанту на нашу територію", — сказав він.

Читайте також: Підсумки 17 квітня: затримання українського консула, "тривожна валіза" і похорон принца Філіпа (ВІДЕО)

Нагадаємо, що напередодні РФ оголосила про закриття з наступного тижня до жовтня 2021 частини акваторії Чорного моря в напрямку Керченської протоки для військових кораблів і суден інших країн під приводом військових навчань. У МЗС України висловили протест.

А в Командуванні військово-морських сил України заявили, що російські кораблі знову перешкоджають українському судноплавству в Азовському морі.

Прямий ефір