Івано-Франківщина переходить до "червоної" зони карантину, а у Львові школярів відправили на дистанційку (ВІДЕО)

Ілюстративне фото: dn.gov.ua

Івано-Франківська область із понеділка, 24 січня, переходить до "червоної" зони карантину. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов, інформує "Дом".

"Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За результатами комісія вирішила встановити з 00:00 24 січня "червоний" рівень епідемічної небезпеки на території Івано-Франківської області", — повідомив Немчінов.

Окрім того, у Львові школярів переводять на дистанційне навчання. Вже з понеділка учні з п'ятого по 11 клас навчатимуться віддалено. Зупинять також роботу гуртків та музичних шкіл. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. За його словами, якщо зростання захворюваності на COVID-19 продовжиться, початкові класи також переведуть на дистанційку.

"Ситуація з COVID-19 не просто загрозлива. Такої динаміки ми ще у Львові за два роки не бачили. Щоб ви розуміли, сьогодні зранку 27 тис. дітей не прийшли до школи. Хворих, орієнтовно, — 10 тис. Велика частина — на самоізоляції", — сказав Садовий.

Читайте також: 8 областей — у "помаранчевій" зоні: де погіршується ситуація з COVID-19

Прямий ефір