"Дорожню карту" щодо Донбасу розробляють в ТКГ (ВІДЕО)

Алексей Арестович. Фото: apostrophe.ua

Кроки для досягнення миру на Донбасі обговорили напередодні радники лідерів країн "нормандської четвірки". Зустріч відбулася у форматі відеоконференції.

Про це повідомляє телеканал "Дом".

Консультації на рівні радників ще триватимуть. Як повідомив радник української делегації у Тристоронній контактній групі Олексій Арестович, наразі головна мета учасників переговорів — затвердити чіткий план врегулювання ситуації.

"Дорожня карта", яку повинні узгодити лідери Нормандського формату. Там існують такі підходи. Ми, а також Франція і Німеччина, вважаємо, що лідери повинні схвалити цю "дорожню карту", основні риси якої виробляють політичні радники, а остаточну роботу здійснює ТКГ. Лідери повинні її схвалити. Не просто схвалити, а підписати та взяти на себе відповідальність за неї, тому що це додасть їй необхідної політичної ваги, в очах як усіх учасників конфлікту, так і міжнародного співтовариства", — зазначив Арестович.

Раніше повідомлялося, що Україна хоче залучити США до Нормандського формату.

Читайте також: Зустріч радників лідерів "нормандської четвірки" визначить, чи "будуть подальші кроки для зустрічі на вищому рівні", — Кравчук

Прямий ефір