"Бережіть себе, бережіть своє, бережіть Україну": українські зірки привітали слухачів #Муз_Оборони з Новим роком

У новорічному випуску програми #Муз_Оборона українські артисти виконають для вас улюблені хіти 2023 року. Також вони записали побажання українцям на 2024 рік. До привітань приєдналися Kola, Positiff, Skylerr, Микита Кисельов, Masha Danilova, Пилип Коляденко (PHIL IT), Марта Адамчук, Ivan Navi, Alena Omargalieva, ХАС, Parfeniuk, NK|Настя Каменських, Karta Svitu, Cheev та Люся Кава. З піснею до перемоги йдемо в наступний рік!

Співачка Kola привітала українців у затишному відео, знятому на власній кухні.

"Хочу привітати всіх вас з Різдвом і Новим роком, і побажати попри все бути щасливими, попри все бути разом зі своїми близькими та насолоджуватися кожною хвилиною! Я дуже хочу і бажаю всім нам Перемоги в наступному році”, — зізналася Kola.

Відомий співак і автор пісень Positiff звернувся до глядачів програми #Муз_Оборона зі студії звукозапису: 

"Я вітаю вас зі святом і бажаю всім більше якісної музики, надихатись і надихати! Не забуваємо допомагати ЗСУ! З Новим роком!".

Звернулася до українців й співачка NK | Настя Каменських. Співачка вважає українців найхоробрішою нацією, яка обов'язково здобуде перемогу!

"Я хочу привітати з Новим роком найбільш незламну, сильну і хоробру націю у світі — неймовірних українців! Стільки негараздів, скільки випало на нашу долю, дістається мало кому, але ми проходимо ці випробування і стаємо кращими версіями себе. Я бажаю, щоб у новому році здійснилося наше найзаповітніше бажання і ми здобули омріяну Перемогу! Щоб ми були щасливими людьми та наповнювали свої серця тільки любов’ю! З Новим роком!", — сказала Настя Каменських.

Побажали українцям переможного року й молоді та талановиті співаки Skylerr, Masha Danilova та Parfeniuk. Приєднався до них артист Cheev, який побажав українцям натхнення, взаєморозуміння та кохання.

Репер ХАС хоче, щоб кожна українська родина відчула перемогу на смак.

"Хочу, щоб ми вже втомилися святкувати перемогу. Хочу, щоб було багато переможних концертів. Слава Україні! Слава її Героям!", — сказав ХАС.

Нікіта Кісельов, Марта Адамчук та Пилип Коляденко (PHIL IT)побажали українцям миру, спокою та рівноваги.Вони захоплюються людьми, які не просто вистояли, а й змогли жити та творити в Україні.

Співачка Alena Omargalieva привітала глядачів телеканалу "Дім" записавши вітання у власному домі, біля ялинки.

"Вітаю з Новим роком та Різдвом Христовим". Бажаю здійснення мрій! Вірте в Перемогу! Вірте в ЗСУ! З Новим роком", — сказала Alena Omargalieva.

Учасники гурту Karta Svitu бажають, щоб 2024 рік став "роком єднання, роком взаємодопомоги та нашої Перемоги!".

Незламна Люся Кава записала вітання вдома та нагадала, що головне — це родина.

"Бережіть себе, бережіть своє, бережіть Україну! Слава Україні! Героям Слава!".

Попередні випуски #Муз_Оборони:

Медіа-партнери
Прямий ефір