"Життя — то рух, ніколи не зупиняйтеся": Лілія Ребрик поділилася, що надихає її щодня ставати кращою

Лілія Ребрик. Фото: instagram.com/liliia.rebrik

Українська акторка, ведуча програм "Ранок Вдома" і "Дочекаюсь" на каналі "Дом" Лілія Ребрик розповіла в Instagram про жіночу силу, енергію та мультизадачність. Телезірка зізналася, чому не дозволяє собі ні на секунду зупинитися і розкрила секрет своєї енергії та натхнення. 

Прихильники Лілії Ребрик знають, що ведуча любить свою роботу і не втомлюється радувати глядачів різними шоу, проєктами, серіалами, фільмами та виставами. Крайній тиждень був для зірки неабияким насиченим.

"Одеса, Київ, Миколаїв. Потяги, машини, дім, діти, зйомки, вистави, дуже активна робота у "Фонді Лілії Ребрик"… отак дивишся на свій графік на тиждень і думаєш — і що, я реально це все встигну? А потім озираєшся назад і кажеш собі — а як я це все встигла?! Усе ніби і накладається одне на одне, але під кінець тижня відчуваєш ще більший приплив сил!" — написала Лілія Ребрик. 

Акторка також поділилася факторами, які дарують їй енергію.

"Мій чоловік, який завжди "ЗА" будь-які мої ідеї і діяльність. Так ми звикли за роки спільного життя: все і завжди вирішувати і створювати разом. Мої діти, бо, я впевнена, коли вони бачать активну маму, у них немає шансів вирости лінивими. Моє натхнення у зйомках та на сцені — проживаєш кожен кадр, кожну секунду ефіру, кожен театральний образ", — розповіла ведуча.

Крім того, Лілія Ребрик відмітила важливість тайм-менеджменту. За словами зірки, правильно розпланувати час — це вже половина справи. 

"Дівчата, пам’ятайте, кожна з нас — невтомна! Мультизадачна. Така, що ніколи не прогнеться і не зігнеться! Живіть, боріться, надихайтеся і наповнюйтесь енергією! Життя — це рух, ніколи не зупиняйтеся!" — звернулася до своїх підписниць Лілія Ребрик.

Дивіться "Ранок Вдома" на каналі "Дом" з понеділка по п'ятницю з  07:00 до 09:30, у суботу та неділю з 07:00 до 11:00, а також на YouTube-каналі проєкту.

Прямий ефір