З будівлі я вийшов десь 27 березня: коли вперше вдалося відпочити під час війни, розповів Віталій Кім

Віталій Кім. Фото: kanaldom.tv

Перший місяць повномасштабного вторгнення голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім постійно перебував на робочому місці, навіть будівлю не залишав. А перші кілька днів повноцінного відпочинку з сім'єю були лише влітку. Про це Віталій Кім розповів у програмі "Тихий вечір з Оленою Кравець" телеканалу "Дом".

Уперше спокійно просто посидіти, відпочити вдалося з квітня.

"Не раніше, ніж квітень. Бо з будівлі [в який я перебував] я вийшов десь 27 березня, це після 24 лютого більш ніж місяць минув. Після 14 березня, коли наші Збройні сили відбили росіян майже на межу Херсонської області, стало трохи легше, зокрема вільніше пересуватися", — сказав Кім.

Очільник Миколаївської ОВА зазначив, що його посада передбачає багато роботи, особливо під час війни. Уперше провести із сім'єю три дні відпочинку в Коблевому він зміг лише влітку.

"Це був, мабуть, перший повноцінний відпочинок, вихідні з родиною. Я насолоджувався тим, що мені нічого не треба робити, що в мене є три вільні дні", — розповів він.

У хвилини відпочинку Віталій Кім особливо любить лускати насіння, акуратно складаючи лушпиння в купку.

"Насіння — це наша миколаївська фішка. Основне правило — не розкидати шкарлупки", — наголосив він.

Повна версія інтерв'ю: Доброго тихого вечора, ми з України: Віталій Кім — гість шоу Олени Кравець

Нагадаємо, гостями нового випуску "Тихого вечора з Оленою Кравець" стали: голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, доброволець ЗСУ Ольга Бігарь (позивний "Відьма"), комік Марк Куцевалов, Вадим Кириленко з рубрикою "ГогольНаш". Музична гостя — Христина Соловій.

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Прямий ефір