Вперше за 10 років: українець Василь Михайлов виграв континентальне "золото" зі спортивної боротьби

Василь Михайлов. Фото: uww.org

Перший золотий фінал Василя Михайлова — український борець вільного стилю виграв звання чемпіона Європи у категорії до 79 кілограмів. Змагання тривають у столиці Хорватії Загребі, йдеться у програмі "Коло спорту" на каналі "Дім".

На килимі Загреба Михайлов був сильнішим і точнішим за колишнього володаря титулу — грека Георгіоса Кугіумцидіса (3:1). 27-річний спортсмен з Одеси здобув другу у кар'єрі нагороду континентального гатунку — 2020 року була "бронза".

Першого змагального дня Євро українські борці-"вільники" здобули дві "бронзи". Треті місця посіли Ерік Арушанян (категорія до 65 кг) та Ігор Никифорук (до 70 кг).