Війна змінила моє ставлення до музики, — скрипаль Мойсей Бондаренко

Мойсей Бондаренко. Фото: kanaldom.tv

Захищати країну, не залишаючи улюбленої справи, пощастило скрипалю Мойсею Бондаренку. Співак назвав улюблену пісню, яку виконує на фронті, та зізнався про переживання під час національного відбору на Євробачення. У програмі "Тихий вечір з Оленою Кравець" на каналі "Дом" Мойсей Бондаренко розкрив усі карти.

Мойсей Бондаренко та Олена Кравець. Фото: kanaldom.tv

Мойсей Бондаренко відверто зізнався, що вдячний Богові за можливість бути корисним своїй країні.

"Я можу бути корисним і максимально працювати на перемогу. Можна грати на скрипці й займатися службою. Можу давати маленький концерт серед лісу, або в окопі. Як правило, я просто граю те, що мені подобається. Коли виконую Гімн України, то усі співають. Вдячний Богові за такі моменти", —  розповів співак.

Серед іншого Мойсей Бондаренко назвав особливу для нього пісню.

"Для мене зараз це дуже важлива пісня. Це "Ніченька місячна". Нині вона моя улюблена. У мене взагалі змінилося ставлення до музики під час війни. Мені завжди було легше переживати свої емоції завдяки грі на скрипці.  Цей інструмент допомагає мені висловитися", — зізнався Мойсей Бондаренко.

Скрипаль додав, що цей рік був насиченим на події. Вихід до фіналу нацвідбору на Євробачення — один з особливих моментів 2022 року. Такий досвід, резюмував Мойсей Бондаренко, був важливим та заспокійливим.

Мойсей Бондаренко. Фото: kanaldom.tv

У новорічному випуску "Тихого вечора з Оленою Кравець" — теплі побажання від наших воїнів, волонтерів, зірок, зворушливі музичні номери й знакові гості. До Олени Кравець завітали військовий скрипаль Мойсей Бондаренко, гурт KAZKA, Дмитро Шуров, MONATIK, театр-студія "Ґердан", боєць Олександр "Alex" Ляшук та його "котячий КПП", ZLATA OGNEVICH і OTOY, Василь Байдак, гурт Tvorchi, Wellboy і дивовижний хлопчина Леон, чиє виконання "Ой, у лузі червона калина" у квітні вразило всіх українців, а також спеціальний гість — Святий Миколай.

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Прямий ефір