У бігу та велоперегонах — ще два "срібла" завоювали українські паралімпійці (ВІДЕО)

Оксана Ботурчук. Фото: Telegram Министерства молодежи и спорта

Сьогодні, 31 серпня, українські спортсмени виграли дві срібні медалі для збірної України на Паралімпійських іграх у Токіо. Всього на рахунку українських паралімпійців — 56 медалей, інформує "Дом".

У сьомий день Паралімпіади українці змагаються в шести видах спорту. Серед яких плавання, пневматична стрільба, легка атлетика. "Срібло" вже виборола українська легкоатлетка Оксана Ботурчук. Вона змагалася в бігу на дистанції 400 м.

Пресслужба Міністерства молоді та спорту повідомляє про ще одне "срібло": його завоював велоперегонник Єгор Дементьєв на дистанції у 32 км.

Наразі українська збірна знаходиться на восьмому місці загального заліку, в скарбничці — 12 золотих медалей, 29 срібних та 15 бронзових.