"Так працюють українці": Леся Нікітюк згадала початок повномасштабної війни та розповіла про свій шелтер

Леся Нікітюк. Фото: kanaldom.tv

Українська ведуча Леся Нікітюк стала гостею програми "Тихий вечір з Оленою Кравець". В інтерв'ю вона пригадала початок повномасштабного вторгнення і розповіла про волонтерство.

24 лютого 2022 року Нікітюк була вдома у батьків в Хмельницькому. Тоді місто стало транзитом для багатьох українських сімей, які вимушено залишали свої домівки і тікали з-під обстрілів. Тоді Леся вирішила допомагати цим людям.

"Я зрозуміла, що треба якось діяти, щось робити. До цього була сцена, телебачення, розважальні шоу. А що я можу робити в час війни? І ось мій рідний Хмельницький став транзитною зоною для багатьох людей, які виїжджали з-під обстрілів. Це були сім'ї з дітьми, в розбитих машинах, які по 10-15 днів добиралися до Хмельницького із Херсона, із Краматорська, із Запоріжжя, з Харкова. Я стала свою енергію спрямовувати на те, щоб забезпечувати людей всім необхідним, якось розряджати їх. Ми всі вміємо варити їсти, ми всі можемо зателефонувати, щоб зібрати необхідні речі", — розповіла Леся. 

Зірка також подякувала своїй величезній аудиторії в соцмережах — 4 мільйонам підписників в Instagram. Шанувальники надсилали допомогу з різних країни тоннами.

"Дитяче харчування, памперси йшли тоннами. В мене не було фонду, я не збираю гроші. Я це знаходжу в такий спосіб, так працюють українці", — додала Нікітюк.

Повна версія інтерв'ю: Про шелтер допомоги, стан під час війни та поновлення проєкту "Lе маршрутка": Леся Нікітюк в гостях у "Тихого вечора з Оленою Кравець"

Нагадаємо, гостями нового випуску програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" стали: незламний військовий Олександр"Терен" Будько, кінооглядачка Інна Гордєєва, телеведуча Леся Нікітюк та Богдан Богданович. Музичний гість — гурт "Циферблат".

Проєкт "Тихий вечір з Оленою Кравець" стартував на каналі "Дом" у грудні 2022 року. Це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі і події, яка дозволяє трішки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Проєкт завоював серця українців. Вісім випусків (повні епізоди та окремі сюжети) разом вже отримали понад 20 мільйонів переглядів* на діджитал-майданчиках каналу "Дом".

*Прим. Дані станом на 13.03.23. Під переглядами маються на увазі всі перегляди контенту під брендом "Тихий вечір з Оленою Кравець" на всіх діджитал-майданчиках каналу "Дом" (YouTube, Instagram, Facebook, ТіkТоk).

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Прямий ефір