Реєстрація шлюбу є, але попереду ще весілля, — Олексій Резніков про особисті плани

Олексій Резніков та Олена Кравець. Фото: kanaldom.tv

Міністр оборони України Олексій Резніков одружився два роки тому. При цьому весілля ще не зіграли. Про це Резніков розповів у програмі "Тихий вечір з Оленою Кравець" телеканалу "Дом".

Міністр уточнив, що реєстрація шлюбу відбулася на адміністративному кордоні з Кримом — у Центрі надання адміністративних послуг, який було відкрито на контрольно-пропускному пункті (КПВВ) "Каланчак".

"Є один нюанс. Ми зареєстрували шлюб, але дружина каже так: "Поки весілля не було — отже, його не було". А оскільки відсвяткувати ми так і не встигли, тому є реєстрація шлюбу, але ж попереду ще весілля", — зазначив міністр оборони.

Жартома, Олена Кравець запропонувала Олексієві Резнікову відгуляти весілля в Криму.

"Просто на Ялтинській набережній", — погодився він.

Резніков поділився, що в залицяннях до майбутньої дружини і в сімейному житті його "універсальна зброя — це гумор".

"Коли я жартую, дружина сміється — і вона моя", — сказав він.

Торік дружина подарувала на ювілей Резнікову браслет "Відправ дотик", який вібрує, коли вона надсилає чоловікові послання. Але це не заважає міністру під час високих зустрічей, наприклад, на перемовинах про постачання "Хаймарсів" із генсеком НАТО.

"Він, дійсно, може відволікати, але рятують правила безпеки. Тому що, коли ми заходимо в кімнати перемовин, то всі електронні засоби, включно з годинниками, браслетами й телефонами, ми залишаємо за дверима. Тому — це не відволікає, тому — ще більше "Хаймарсів", ще більше різних "цікавинок" або, як я називаю те, що нам передають партнери, — "пасочок" чи "смаколиків", —розповів міністр оборони.

Повна версія інтерв'ю: Коли ти смієшся над ворогом, він стає смішним: міністр оборони Олексій Резніков у "Тихому вечорі з Оленою Кравець" розповів про роботу та особисте життя

Нагадаємо, гостями нового випуску "Тихого вечора з Оленою Кравець"стали: міністр оборони України Олексій Резніков, діти-волонтери з Чернігівщини, працівники "Укрзалізниці" Ірина Юрченко та Олександр Барильник, блогер Вадим Кириленко. Музична гостя — співачка KOLA.

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Дивіться "Тихий вечір з Оленою Кравець" на каналі "Дом" щосуботи о 21:00, а також на сайті та на YouTube-майданчику каналу "Дом".

Прямий ефір