Про кулінарне шоу, розробку мобільного додатка та нове кохання: Даша Астаф'єва у "Тихому вечорі з Оленою Кравець"

Даша Астаф'єва та Олена Кравець. Фото: kanaldom.tv

Гостею нового випуску програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" на телеканалі "Дом" стала українська модель, співачка і волонтерка Даша Астаф'єва. В інтерв'ю Олені Кравець вона розповіла про власне кулінарне шоу на YouTube, розробку мобільного додатку та створення аудіокниг, а також поділилася подробицями особистого життя.

Ведуча — Олена Кравець, співведучий — Юрій Карагодін.

— Ти дуже класно виглядаєш. Розкажи, що ти робиш і чого не робиш, щоб мати такий вигляд?

— Зараз я роблю все. Не дотримуюся жодної дієти чи графіків. Виживаю, як і кожен українець. Насолоджуюсь життям, ціную кожну його хвилину, багато часу проводжу на вулиці. Не витрачаю жодної секунди на те, що мене дратує чи не подобається.

— Попри війну ти нещодавно випустила власше шоу на YouTube "Такі страви". Чому саме кулінарне шоу? Не змогла зупинитися, коли на початку війни стала чистити картоплю для військових?

— Маючи нагоду, запрошую тебе до себе в гості! У кожній програмі мій співведучий — це мій гість. Зараз я також в процесі запуску мобільного додатку Underbooks. Ми з командою обираємо українські твори, озвучуємо їх, знайомимо українців із новими письменниками та з класикою.

— Чи набрали ви вже базу тих, хто буде начитувати книги?

— У нас вже є невеличка база. Ніякого трафарету чи прикладу в нас нема, все створюємо самі. Перша книга вже майже готова — "Пташиний цвинтар" Кирила Поліщука. Це дуже класна збірка оповідань на тему іншого ставлення до смерті. 

Я почала цікавитися смертю і це наштовхнуло мене на те, щоб робити щось вічне. Кожного дня ми бачимо, як треба цінувати життя, гартувати себе. Частина культурного фронту мені під силу і я з великим задоволенням з командою це роблю. Співати, на жаль, я зараз не можу. Можливо, колись зможу.

— Інтерес до українських книжок у тебе з'явився після повномасштабного вторгнення Росії?

— До цього я більше цікавилася історіями. На початку війни, коли я волонтерила, зрозуміла, що п'ятдесят кілограмів картоплі неможливо перечистити, нічим себе не займаючи. Тоді я стала слухати книжки і зрозуміла, що немає захоплюючих аудіовидань українською. Зізнаюся, що слухала через російський додаток. Людям дуже подобається голос, тож я вирішила зробити такий застосунок. Сподіваюся, що це змотивує сучасних авторів писати.

— Чи було в тебе таке на початку війни, що ти не могла нічого читати? Я от не могла нічого дивитися, окрім новин, і нічого читати. А потім зі мною сталася книжка про закарпатських мольфарів, яка повернула до літератури. В тебе була така?

— Мене врятувала книга "Щоденник Анни Франк". Вона теж про війну і дуже важка, про що мене попереджали. Розумієш, що є люди, які переживали таку ж долю, і залишилися людьми. Мені важливо було почути, що саме вони думали.

— Повертаючись до того, що ти так гарно виглядаєш, я бачу, що ти закохана. Не буду про нього питати, бо знаю, що ти тримаєш його в таємниці і це твій особистий простір. Просто скажи, він високий?

— Так.

— В нього блакитні очі?

— Не блакитні. В нього такі, які в мене, — зелені. Так, я закохана. Всі, хто мене давно не бачив, кажуть, що я дуже змінилася. От як таке диво могло статися? Всі розлучаються… Мабуть, у мене все не так, як у людей. Я зустріла кохання свого життя і дуже рада. Це дуже рятує.

— Як би ти сформулювала визначення поняття "кохання" у 2023 році?

— Кохання у 2023 році  — це продовжувати, не зупинятися. Коли почалося вторгнення, ми були не разом. Ми прощалися кожного дня. Це єдина людина, котра не знала, що на нас чекає, але змушувала мене продовжувати спускатися до бомбосховища, продовжувати жити, продовжувати піклуватися про себе та близьких.

— Була така історія в соцмережах, що ти якось хильнула і записала звернення до Головнокомандуючого Валерія Залужного? Що ти йому сказала і куди відправила?

— Я записала відео зі словами: "Пане Валерію, ми трохи хильнули, повечеряли і я від усієї родини хочу вам подякувати…". Він відповів, що йому дуже приємно і "клас, вам дякую".

Юрій Карагодін, Даша Астаф'єва та Олена Кравець. Фото: kanaldom.tv

Гостями нового випуску програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" стали: модель і співачка Даша Астаф'єва, гуморист Роман Міщеряков, військові фотографи Влада і Костянтин Ліберови. Музичний гість — гурт KADNAY.

Як повідомлялось раніше, проєкт "Тихий вечір з Оленою Кравець" стартував на каналі "Дом" у грудні 2022 року. Це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі і події, яка дозволяє трішки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Проєкт завоював серця українців. Перші п’ять випусків (повні епізоди та окремі сюжети) разом вже отримали понад 12 мільйонів переглядів* на діджитал-майданчиках каналу "Дом".

*Прим. Дані станом на 05.02.2023. Під переглядами маються на увазі всі перегляди контенту під брендом "Тихий вечір з Оленою Кравець" на всіх діджитал-майданчиках каналу "Дом" (YouTube, Instagram, Facebook, ТіkТоk).

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Прямий ефір